*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIUBLIANOJE – JAUNIMO FORUMAS „MES KURIAME EUROPĄ“

Lietuvos ambasadoje Slovėnijoje gruodžio 16 dieną įvyko jaunimo forumas „Mes kuriame Europą“. Į šį renginį gausiai susirinkę šiuo metu Slovėnijoje studijuojantys jaunuoliai kartu su ambasados kolektyvu aktyviai diskutavo jaunimo užimtumo, nedarbo problemų klausimais.

 

Studentai džiaugėsi galimybe įgyti patirties svečioje šalyje, susipažinti su jos studijų bei darbo sistema. Diskusijos dalyviai pabrėžė jaunimo nedarbo problematiką, kuri šiuo metu yra itin aktuali visoje Europos Sąjungoje.