*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS VALSTYBĖS DIENOS MINĖJIME AMBASADOJE TALINE DALYVAVO AUKŠTI ESTIJOS PAREIGŪNAI

Lietuvos ambasadoje Estijoje liepos 5 dieną Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai skirtame šventiniame renginyje apsilankė Estijos ministras pirmininkas Andrus Ansipas, Estijos parlamento vadovė Ene Ergma, buvęs Estijos prezidentas Arnoldas Riuitelis.

Sveikinimo žodį susirinkusiems svečiams tarė Lietuvos ambasadorius Estijoje Juozas Bernatonis.

Renginyje dalyvavo Estijos lietuvių bendruomenė, kultūros, meno bei žymūs visuomenės veikėjai, Estijoje akredituoti ambasadoriai bei gynybos atašė.

Renginio pabaigoje ambasados kieme buvo sugiedota „Tautiška giesmė“.