Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis paminėtas Budapešte
Vasario 13 dieną Budapešto Ferenco Listo muzikos akademijoje iškilmingai paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis.
Į renginį susirinkusius svečius, tarp kurių - žinomi Vengrijos kultūros, meno ir švietimo atstovai, politikai, Budapešte akredituotas diplomatinis korpusas, Vengrijos lietuvių bendruomenės nariai - fortepijono skambesiu apdovanojo žinoma Lietuvos pianistė ir tarptautinių konkursų nugalėtoja Mūza Rubackytė, atlikusi L. van Bethoveno, M. K. Čiurlionio, R. Šumano ir F. Listo kūrinius.
Lietuvos Respublikos ambasadorė Vengrijoje Rasa Kairienė džiaugėsi, kad valstybės jubiliejų švenčia viso pasaulio lietuviai – ir gyvenantys Tėvynėje, ir už jos ribų, nes „tai kiekvieno mūsų, savo kasdieniu darbu kuriančio ne tik šiandieną, bet ir modernios XXI amžiaus Lietuvos ateitį, gimimo diena“.