LIETUVOS UŽSIENIO REIKALŲ VICEMINISTRĖ APIE PIRMININKAVIMĄ ES IR JOS ATEITĮ DISKUTUOS SU MOLĖTŲ BENDRUOMENE
Lietuvos užsienio reikalų viceministrė Asta Skaisgirytė Liauškienė gruodžio 22 dieną Molėtuose dalyvaus diskusijoje su vietos bendruomene „Demokratiškesnė ir skaidresnė Europa“ apie būsimą Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai 2013 metais, ES ateitį ir Lietuvos vietą joje.
Šiuo susitikimu tęsiamas Lietuvos užsienio reikalų ministerijos kartu su Europos informacijos centrais „Europe Direct“ rengiamas diskusijų ciklas apie Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai 2013 m. Diskusijų ciklo tema – „Lietuvos narystė Europos Sąjungoje: nauda ir galimybės“.
A.Skaisgirytės Liauškienės susitikimas su gyventojais vyks Molėtų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Inturkės g. 4, Molėtai) 12 val. Maloniai kviečiame dalyvauti!