LIETUVOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS PRIĖMĖ NAUJĄJĮ ISPANIJOS AMBASADORIŲ
Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas sausio 21 dieną priėmė naująjį Ispanijos ambasadorių Lietuvoje Jose Luisą Solano Gadea. Ministras P.Vaitiekūnas ir ambasadorius J.L.Solano Gadea aptarė planuojamą surengti Ispanijos karališkosios šeimos vizitą į Lietuvą. Pokalbio metu taip pat pasikeista šalių pozicijomis dėl Europos kaimynystės politikos, aptartas dvišalis bendradarbiavimas politikos, ekonomikos ir kultūros srityse, kiti tarptautinės politikos klausimai.
Ispanijos ambasadorius J.L.Solano Gadea padėkojo ministrui P.Vaitiekūnui už dalyvavimą praėjusią savaitę Madride vykusiame Civilizacijų aljanso forume.
Ambasadorius J.L.Solano Gadea – antrasis Vilniuje reziduojantis Ispanijos ambasadorius.
Lietuva ir Ispanija diplomatinius santykius atkūrė 1991 metų spalio 7 dieną.