*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS PASVEIKINO NAUJĄJĮ SUOMIJOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRĄ

Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas balandžio 4 dieną laišku pasveikino naująjį Suomijos užsienio reikalų ministrą Alexanderį Stubbą ir išreiškė įsitikinimą, kad Lietuvos ir Suomijos partnerystė Baltijos jūros regione bus ir toliau sėkmingai plėtojama.

Ministras P.Vaitiekūnas pakvietė Suomijos diplomatijos vadovą artimiausiu metu apsilankyti Lietuvoje.

A.Stubbas nuo 2004 metų buvo  Europos Parlamento narys.  Londono ekonomikos ir politikos mokslų universiteto daktaro laipsnį turintis naujasis Suomijos užsienio reikalų ministras yra išleidęs 9 knygas ir akademinių straipsnių Europos Sąjungos tema.