LIETUVOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS PASVEIKINO NAUJĄJĮ KALININGRADO SRITIES GUBERNATORIŲ
Lietuvos užsienio reikalų ministras Antanas Valionis rugsėjo 16 dieną išsiuntė sveikinimo laišką naujajam Rusijos Federacijos Kaliningrado srities gubernatoriui Georgijui Bosui.
„Lietuva labai vertina per ilgus bendradarbiavimo metus susiklosčiusius kaimyninius santykius su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi“, – sveikinimo laiške pažymėjo A.Valionis.
Lietuvos užsienio reikalų ministras išreiškė viltį, kad Lietuva ir RF Kaliningrado sritis ir toliau palaikys glaudžius kontaktus, kurie pasitarnaus abiejų šalių ir jų valstybių piliečių gerovei.