Lietuvos užsienio reikalų ministras pasveikino Kiniją su Nacionaline diena
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Kinijos užsienio reikalų ministrą Wang Yi ir Kinijos žmones su Nacionaline diena. Ministras pažymėjo, kad Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimas yra paremtas dažnais aukšto lygio vizitais, augančiu ekonominiu bendradarbiavimu, mokslo ir kultūros mainais bei bendradarbiavimu „16+Kinija“ formatu.
Lietuvos diplomatijos vadovas palinkėjo Kinijos žmonėms sėkmės, klestėjimo ir progreso.
Lietuva ir Kinija diplomatinius santykius užmezgė 1991 m. rugsėjo 14 d. Lietuvos Respublikai Kinijoje atstovauja ambasadorė Ina Marčiulionytė.