*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS IŠSIUNTĖ SVEIKINIMĄ LENKIJOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENOS PROGA

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis laišku Lenkijos užsienio reikalų ministrui Radoslawui Sikorskiui pasveikino Lenkiją ir jos žmones Nepriklausomybės dienos proga.


„Lietuvos ir Lenkijos istorinis kelias į nepriklausomybę buvo ilgas ir sudėtingas, tačiau jis suartino mūsų tautas ir padeda geriau suprasti vieniems kitus“, - rašoma lapkričio 11 dienos A.Ažubalio sveikinime.

Lietuvos užsienio reikalų ministras pabrėžė norintis, kad Lietuva ir Lenkija toliau plėtotų strateginę partnerystę ir abipusiai naudingus santykius.