*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS DALYVAUS LIETUVOS SEIMO IR LENKIJOS SEIMO ASAMBLĖJOS VEIKLOS DEŠIMTMEČIUI SKIRTUOSE RENGINIUOSE

Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas birželio 30 dieną dalyvaus Varšuvoje vyksiančioje Lietuvos Seimo ir Lenkijos Seimo narių Asamblėjos XVI sesijoje „Asamblėjos dešimtmetis – laimėjimai ir planai“, kur sakys sveikinimo kalbą.

Iškilmingoje sesijos, skirtos Asamblėjos dešimtmečiui paminėti, metu numatoma priimti deklaraciją – kreipimąsi į Lietuvos ir Lenkijos tautas dėl bendros praeities ir ateities ir komunikatą Europos Parlamentui ir NATO Parlamentinei Asamblėjai.