Lietuvos užsienio reikalų ministras atsisveikino su kadenciją baigiančiu Graikijos ambasadoriumi
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 23 dieną priėmė kadenciją baigiantį Graikijos ambasadorių Lietuvoje Iraklį Asteriadį. Ministras padėkojo ambasadoriui už asmeninį indėlį plėtojant dvišalius draugiškus santykius, pabrėžė, kad Graikija yra svarbi Lietuvos partnerė Europos Sąjungoje ir NATO.
Susitikimo metu aptarta Graikijos ekonominė padėtis, ministras pasveikino Graikijos pastangas priimti reikalingus sprendimus siekiant ekonominio stabilumo šalyje. Aptariant migracijos aktualijas, ambasadorius pažymėjo, jog Graikija vis dar susiduria su sunkumais dėl migrantų, kurių srautas, nors šiuo metu ir sumažėjęs, išlieka. Ministras išreiškė solidarumą su Graikija ir pabrėžė, kad reikalingos nuoseklios visų partnerių pastangos sprendžiant migrantų perkėlimo, apgyvendinimo ir kitus svarbius klausimus.