LIETUVOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJOS SEKRETORIUS VYKSTA DARBO VIZITO Į TURKMĖNIJĄ
Lietuvos užsienio reikalų ministerijos sekretorius Laimonas Talat-Kelpša gruodžio 9 dieną vyksta darbo vizito į Turkmėniją. Ašchabade ministerijos sekretorius skaitys pranešimą Jungtinių Tautų Regioninio preventyvios diplomatijos centro Vidurinėje Azijoje atidarymo proga, dalyvaus konferencijoje „Preventyvi diplomatija ir tarptautinis bendradarbiavimas“. Turkmėnijoje planuojamas ministerijos sekretoriaus L.Talat-Kelpšos susitikimas su Turkmėnijos užsienio reikalų ministru Rašidu Meredovu, kuriame ketinama aptarti atsiveriančias dvišalio bendradarbiavimo galimybes, valstybių bendradarbiavimą, įgyvendinat 2007 metų birželio mėnesį priimtą Europos Sąjungos strategiją Vidurinei Azijai.
Kartu su užsienio reikalų ministerijos sekretoriumi į Turkmėniją vyksta Lietuvos verslininkų delegacija. Verslo delegaciją Ašchabade priims Turkmėnijos prekybos ir pramonės rūmai.