LIETUVOS URM FUTBOLO KOMANDA – AŠTUNTOJO BALTIJOS ŠALIŲ DIPLOMATŲ TURNYRO NUGALĖTOJA
Taline gegužės 25 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijos (URM) futbolo komanda iškovojo jau aštuntą kartą organizuoto Baltijos šalių Užsienio reikalų ministerijų futbolo turnyro „Baltic Cup“ čempionės vardą. Rezultatu 2:1 lietuviai finalinėse varžybose nugalėjo Suomijos URM futbolo komandą. Šiais metais į Estijos sostinėje organizuotą turnyrą atvyko šešios komandos iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Danijos ir Lenkijos. Lietuvių komandoje varžybų žaisti susirinko diplomatinės tarnybos atstovai iš Vilniaus, Briuselio ir Maskvos.
Apdovanojimų ceremonijoje prizas įteiktas ir geriausio vartininko vardą pelniusiam Lietuvos URM futbolo komandos žaidėjui Artūrui Šilanskui.
Rungtynių metu lietuvių komandą palaikė sirgaliai iš Lietuvos ambasadų Estijoje ir Latvijoje.