Lietuvos specialioji misija Afganistane Europos dieną minėjo su Kabulo moksleiviais
Lietuvos specialioji misija Afganistane kartu su Europos Sąjungos delegacija Afganistane gegužės 8 dieną pakvietė Kabulo moksleivius kartu paminėti Europos dieną.
Šventėje dalyvavo beveik du šimtai moksleivių iš Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos šalių remiamų Kabulo mokyklų, Afganistano švietimo ministerijos ir ES ambasadų atstovai.
Susirinkusius 11–13 metų moksleivius renginyje linksmino Kabulo cirkas, akrobatai, Afganistano tautinės muzikos grupė.
Tai pirmas bendras Lietuvos specialiosios misijos Afganistane ir Kabulo Mohammado Alamo Faizzado berniukų vidurinės mokyklos projektas. Ateityje numatyta surengti paskaitas apie Lietuvą, specialiosios misijos veiklą Afganistane, paremti 4000 moksleivių turinčią mokyklą kanceliarinėmis priemonėmis.