LIETUVOS PIRMININKAVIMAS ES SIMBOLIŠKAI UŽBAIGTAS IR LIUBLIANOJE
Lietuvos ambasada Slovėnijoje gruodžio 17 dieną surengdama interaktyvią į UNESCO paveldo sąrašus įtrauktų objektų parodą „Lietuva pašto siuntoje“, simboliškai paminėjo Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai pabaigą.
Renginyje dalyvavo Slovėnijos užsienio reikalų ministerijos, kultūros ir meno pasaulio atstovai, diplomatai, lietuvių bendruomenės, Slovėnijos visuomenės nariai. Svečiai džiaugėsi galimybe susipažinti su UNESCO paveldo objektais Lietuvoje, kuriuos pristatė unikali paroda.
Lietuvos ambasadorė Slovėnijoje Izolda Bričkovskienė pasveikino gausiai susirinkusius svečius, pristatė svarbiausius per šį pusmetį pasiektus laimėjimus ir oficialiai perdavė pirmininkavimo ES Tarybai estafetę Graikijos ambasadoriui.
Europos Komisijos atstovė Slovėnijoje Liublianoje reziduojančių diplomatų vardu padėkojo Lietuvos ambasadai už puikų pirmininkavimą.