*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DVIDEŠIMTMEČIO MINĖJIMAS ŽENEVOJE

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje kovo 10 dieną iškilmingai minės Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmetį.

Atstovybės vadovas ambasadorius Jonas Rudalevičius kartu su Lietuvos garbės konsulu Šveicarijoje Micheliu Sogny JT biure Ženevoje dirbančius ir čia akredituotus diplomatus, kitų Šveicarijoje įsikūrusių tarptautinių organizacijų atstovus pakvietė į jaunų Lietuvos atlikėjų koncertą Jungtinių Tautų rūmuose.

Fondo „SOS talentai“ laureatės Agnė Radzevičiūtė ir Morta Grigaliūnaitė atliks Frederiko Šopeno, Ferenco Listo, Moriso Ravelio, Franco Šuberto ir M.Sogny kūrinius.