*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS JAUNIEJI LYDERIAI DALYVAUS RENGINIUOSE VAŠINGTONE

Užsienio reikalų ministerijoje ir Lietuvos televizijoje pavasarį vykusio studentų bei moksleivių konkurso „Jaunieji lyderiai“ nugalėtojai rugsėjo 14-20 dienomis kviečiami į JAV, kur dalyvaus Šiaurės Amerikos lietuvių studentų sąjungos su partneriais organizuojamoje konferencijoje Baltijos šalių dialogo ir bendradarbiavimo klausimais bei lankysis kituose renginiuose Vašingtone.

Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio vidurinės mokyklos dešimtokas Danielius Ravinskis geriausiu moksleiviu išrinktas Lietuvos televizijos laidoje „Tūkstantmečio vaikai“.

Kitas jaunuolis Marius Šačikauskas nugalėtoju buvo pripažintas studentų politologų olimpiadoje, kurią organizavo lyderius iš viso pasaulio vienijanti organizacija „Jaunųjų lyderių forumas“ kartu su Užsienio reikalų bei Švietimo ir mokslo ministerijomis.

Konkurso laimėtojai JAV Kongrese dalyvaus Demokratijų bendrijos Parlamentinio forumo renginyje, skirtame aptarti „Arabų pavasario“ demokratizacijos pamokas, taip pat lankysis Lietuvos ambasadoje Vašingtone, kur susitiks su Lietuvos Seimo pirmininke Irena Degutiene, Europos Parlamento nariu Vytautu Landsbergiu, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininku Emanueliu Zingeriu, konkursą rengusios tarptautinės jaunimo organizacijos „Young Leaders Forum“ pirmininke Viktorija Bražiūnaite.

D.Ravinskis ir M.Šačikauskas liepos 1 d. turėjo galimybę dalyvauti Vilniuje vykusiame  Demokratijų bendrijos ministrų susitikime. Šis renginys vainikavo dvejus metus trukusį Lietuvos pirmininkavimą Demokratijų bendrijai.