*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS IR RUSIJOS DIPLOMATIJOS VADOVAI DIPLOMATINIŲ SANTYKIŲ ATKŪRIMO 15-ŲJŲ METINIŲ PROGA APSIKEITĖ SVEIKINIMO LAIŠKAIS

Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas ir Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, pažymėdami Lietuvos ir Rusijos diplomatinių santykių atkūrimo penkioliktąsias metines, spalio 9 dieną apsikeitė sveikinimo laiškais.

Ministras P.Vaitiekūnas savo sveikinimo laiške prisiminė „pakylėjimo dvišaliuose santykiuose“ akimirkas – nuoširdžią Rusijos žmonių paramą Lietuvai sunkiomis 1991 metų sausio dienomis, dvišalę 1991 metų liepos 29 dienos sutartį dėl tarpvalstybinių santykių pagrindų, kariuomenės išvedimą, valstybių sienos sutarčių pasirašymą ir įteisinimą.

Kartu išreikšta viltis, kad tiek Lietuva, tiek Rusija pasinaudos istorine galimybe regione drauge sukurti bendradarbiavimo ir abipusio pasitikėjimo erdvę.