LIETUVOS IR LATVIJOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI PALANGOJE APTARĖ DVIŠALĮ BENDRADARBIAVIMĄ
Lietuvos užsienio reikalų ministras rugpjūčio 10-11 dienomis Palangoje susitiko su neoficialaus vizito į Lietuvą atvykusiu Latvijos užsienio reikalų ministru Arčiu Pabriku.
Susitikimo metu kaimyninių šalių ministrai aptarė Lietuvos ir Latvijos dvišalį bendradarbiavimą, bendrų transporto ir energetikos infrastruktūros projektų įgyvendinimo eigą, Baltijos šalių bendradarbiavimo stiprinimą. Ministrai taip pat diskutavo Europos kaimynystės politikos, kitais aktualiais tarptautinės politikos klausimais.