*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Lietuvos ir Ispanijos diplomatinių santykių atkūrimo 25-mečio paminėjimas

Gruodžio 16 d. Barselonoje iškilmingai paminėta Lietuvos ir Ispanijos diplomatinių santykių atkūrimo dvidešimt penkerių metų sukaktis.

Gausiai susirinkusį diplomatinį korpusą, Katalonijos institucijų, verslo ir kultūros atstovus bei Barselonos lietuvių bendruomenę pasveikino Lietuvos ambasadorė Madride Skaistė Aniulienė ir Lietuvos konsulas Valensijoje Dainius Šriubša. Renginio metu koncertavo pianistė Paulina Dumanaitė.

1922 m. liepos 27 d. Ispanija pripažino Lietuvą de jure. 1991 m. spalio 7 d. buvo atkurti valstybių diplomatiniai santykiai.