LIETUVOS IR BALTARUSIJOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJŲ KONSULTACIJOSE APTARTI AKTUALŪS DVIŠALIAI KLAUSIMAI
Kasmetinėse Lietuvos ir Baltarusijos užsienio reikalų ministerijų konsultacijose aptarti aktualūs dvišalių santykių klausimai ir ekonominio bendradarbiavimo perspektyvos.
Birželio 19-20 dienomis Kaune ir Palangoje vykusiose konsultacijose Lietuvos ir Baltarusijos delegacijoms vadovavo Lietuvos užsienio reikalų ministerijos sekretorius Laimonas Talat-Kelpša ir Baltarusijos užsienio reikalų viceministras Valerijus Voroneckis.
Konsultacijų dalyviai taip pat aptarė Europos Sąjungos ir Baltarusijos santykius, krovinių tranzito per abiejų šalių teritorijas, investicijų skatinimo, aplinkos apsaugos, tautinių mažumų ir kitus aktualius klausimus.
Lietuvos ir Baltarusijos delegacijos susitiko su Kauno miesto vadovais, lankėsi Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje.