*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS GYDYMO ĮSTAIGŲ VADOVŲ DELEGACIJA LANKĖSI ESTIJOJE

Lietuvos ambasados Estijoje iniciatyva Taline liepos 14-16 dienomis viešėjo Lietuvos medikų delegacija, kuri buvo supažindinta su Estijos sveikatos apsaugos reforma ir Talino sveikatos apsaugos organizacija, apsilankė gydymo įstaigose, susitiko su ligonių kasų atstovais. Be to, Lietuvos gydymo įstaigų vadovus priėmė Estijos socialinės apsaugos ministras Marko Pomerants ir viceministras Külaris Mandas. Susitikime buvo aptarti tolimesnio regioninio bendradarbiavimo aspektai. Lietuvos delegacijos sudėtyje buvo Kauno miesto ligoninės vyriausiasis gydytojas, Lietuvos gydytojų vadovų asociacijos prezidentas Stasys Gendvilis, asociacijos viceprezidentas, Joniškio rajono ligoninės vyriausiasis gydytojas Edmundas Baltakis, Vilniaus miesto onkologijos centro direktorius Kostas Valuckas, Vilniaus miesto respublikinės vaikų ligoninės vyriausiasis gydytojas Genadijus Dolženko, Vilniaus miesto Sapiegos ligoninės vyriausiasis gydytojas Gediminas Rimdeika ir gydytojas Juozas Jakutis.