*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS GENERALINIS KONSULAS PASVEIKINO NAUJUS MOKSLO METUS PRADĖJUSIOS NIUJORKO MAIRONIO LITUANISTINĖS MOKYKLOS MOKINIUS

Lietuvos generalinis konsulas Niujorke Valdemaras Sarapinas rugsėjo 17 dieną pasveikino naujus mokslo metus pradedančią Niujorko Maironio lituanistinę mokyklą.

„Šiandien jums, mieli mokiniai, prieš akis vėl atsiveria naujas etapas į pažinimo pasaulį. Visada išlikite žingeidūs, drąsiai semkitės žinių apie savo tėvų ir senelių šalį Lietuvą“, - sakė V. Sarapinas.

Renginio metu buvo perskaitytas užsienio reikalų ministro sveikinimo lituanistinėms mokykloms laiškas.

Moksleivius taip pat sveikino mokyklos vadovė Faustina Šinkūnienė ir JAV Lietuvių bendruomenės Niujorko apygardos pirmininkė Ramutė Žukaitė.

Vėliau generalinio konsulato darbuotojai dalyvavo Švč. Mergelės Marijos apreiškimo parapijos kieme vykusioje Maironio lituanistinės mokyklos auklėtiniams skirtoje sueigoje, kur buvo renkamos aukos per uraganą „Irena“ nuniokotai lietuvių stovyklai „Neringa“, esančiai Vermonto valstijoje.

V.Sarapinas rugsėjo 16 dieną atidarė Lietuvos krepšinio rinktinės fotografo Tomo Tumalovičiaus nuotraukų parodą „Krepšinio širdis“.

Generaliniame konsulate Niujorke surengtoje parodoje įamžintos Lietuvos krepšinio rinktinės triumfo akimirkos.

Vakaro metu vyko viktorina apie Lietuvos krepšinio istoriją, nugalėtojams įteiktos generalinio konsulato dovanėlės.