LIETUVOS GENERALINIO KONSULATO DARBUOTOJAI DALYVAVO TAIKOS DIENOS MINĖJIME ČIKAGOJE
Lietuvos generalinė konsulė Čikagoje Skaistė Aniulienė ir lietuvių bendruomenės atstovai rugsėjo 23 dieną jau ketvirtą kartą dalyvavo kasmetinėje Taikos dienos šventėje Čikagoje. Susirinkusiuosius pasveikino Čikagos meras Rahmas Emanuelis, į sceną buvo kviečiami konsulinių atstovybių Čikagoje vadovai, koncertavo meno atlikėjai, pristatytos 193 Jungtinių Tautų narių vėliavos.
Aik
štėje susirinkę šimtai čikagiečių choru linkėjo kiekvienai šaliai taikos. Ceremonijos pradžioje buvo pasveikinta nauja 193-ioji JT narė Pietų Sudanas, po to ir kitos valstybės, retkarčiais stabtelint ir palinkint taikos visam pasauliui.
Lietuvos vėliavą nešė tautinių šokių ansamblio „Lietuvos vyčiai“ vadovė Lidija Ringienė. Nacionaliniais rūbais pasipuošusiai moteriai iškėlus trispalvę, aikštėje nuskambėjo taikos linkėjimas Lietuvai.
L.Ringienės vadovaujamas tautinių šokių kolektyvas „Lietuvos vyčiai“ jau daugelį metų aktyviai dalyvauja tautinių šokių projektuose, kasmet pristato lietuvišką kultūrą kalėdinių pasirodymų cikle Čikagos mokslo ir pramonės muziejuje. Generalinio konsulato Čikagoje kvietimu „Lietuvos vyčiai“ atstovavo Lietuvai festivalyje „Winter Wonder Fest“.