*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS DELEGACIJA DALYVAUJA UNESCO GENERALINĖJE KONFERENCIJOJE

Lietuvos nuolatinė atstovė UNESCO ambasadorė Ina Marčiulionytė, švietimo ir mokslo viceministrė Nerija Putinaitė ir Lietuvos UNESCO nacionalinės komisijos generalinė sekretorė Asta Dirmaitė spalio 6 dieną Paryžiuje dalyvauja UNESCO Generalinės konferencijos 35-oje sesijoje.

Pagrindiniai konferencijos, kuri vyks iki spalio 23 dienos, klausimai: naujojo UNESCO generalinio direktoriaus tvirtinimas, UNESCO programos ir biudžeto 2010-2011 m. patvirtinimas, naujų Vykdomosios tarybos narių rinkimas.

Be bendrųjų debatų vyks ministrų forumas, kuriame bus aptariama UNESCO ateitis ir ekonominio sunkmečio įveikimo strategija.

Generalinė konferencija – pagrindinis UNESCO organas, nustatantis organizacijos strategiją ir pagrindines veiklos kryptis. Generalinės konferencijos sesijos vyksta vieną kartą per dvejus metus. Jose dalyvauja visų 193 UNESCO šalių narių atstovai.