LIETUVOS DELEGACIJA DALYVAUJA UNESCO GENERALINĖJE KONFERENCIJOJE
Lietuvos nuolatinė atstovė UNESCO ambasadorė Ina Marčiulionytė, švietimo ir mokslo viceministrė Nerija Putinaitė ir Lietuvos UNESCO nacionalinės komisijos generalinė sekretorė Asta Dirmaitė spalio 6 dieną Paryžiuje dalyvauja UNESCO Generalinės konferencijos 35-oje sesijoje.
Pagrindiniai konferencijos, kuri vyks iki spalio 23 dienos, klausimai: naujojo UNESCO generalinio direktoriaus tvirtinimas, UNESCO programos ir biudžeto 2010-2011 m. patvirtinimas, naujų Vykdomosios tarybos narių rinkimas.
Be bendrųjų debatų vyks ministrų forumas, kuriame bus aptariama UNESCO ateitis ir ekonominio sunkmečio įveikimo strategija.
Generalinė konferencija – pagrindinis UNESCO organas, nustatantis organizacijos strategiją ir pagrindines veiklos kryptis. Generalinės konferencijos sesijos vyksta vieną kartą per dvejus metus. Jose dalyvauja visų 193 UNESCO šalių narių atstovai.