*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS ATSTOVAS JT PIRMININKAUS TARPTAUTINĖJE KONFERENCIJOJE

Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke rugsėjo 11 dieną vyks tarptautinė konferencija “InfoSec 2003”, kurioje dalyvaus bei vienai iš konferencijos sesijų pirmininkaus Lietuvos nuolatinis atstovas JT ambasadorius Gediminas Šerkšnys. Tokio pobūdžio konferencijos vyksta reguliariai vieną kartą per metus. Jose aptariami informacijos apsaugos valstybiniame ir privačiame sektoriuje klausimai. Šiais metais konferencijoje „InfoSec 2003“ ypatingas dėmesys bus skiriamas santykiui tarp informacijos apsaugos ir privatumo, informacijos apsaugos pažeidimams bei informacijos prieinamumui. Renginyje dalyvaus daugiau nei 500 privataus sektoriaus atstovų ir diplomatai iš 130 pasaulio valstybių.