LIETUVOS AMBASADOS JAV SURENGTĄ KREPŠINIO TURNYRĄ LAIMĖJO NIUJORKO LIETUVIŲ KOMANDA
Vašingtone balandžio 17 dieną vyko aštuntasis Lietuvos ambasados JAV organizuojamas krepšinio turnyras „Ambasados taurė“. Šių metų varžybos buvo skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečiui.
Lietuvos krepšinio federacijos įsteigtą taurę ir aukso medalius laimėjo Niujorko LAK „Vilkai“, kurie finale 40:37 įveikė Niudžersio „Liepsna 1“. Trečiąją vietą iškovojo „Latvia“.
Turnyro populiarumas peržengė lietuvių bendruomenės ribas ir šiemet tarp 11 dalyvavusių komandų buvo Latvijos, Estijos ambasadų ir JAV valstybės departamento penketukai. Lietuvių komandos atvyko iš Vašingtono, Niujorko, Niudžersio ir Baltimorės.
Po varžybų Lietuvos ambasadoje Vašingtone vykusiame priėmime ir apdovanojimų įteikimo ceremonijoje turnyro dalyvius ir palaikymo komandas pasveikino Lietuvos ambasadorius JAV Audrius Brūzga.