*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADORIUS SLOVĖNIJOJE KARTU SU KITŲ ŠALIŲ ATSTOVAIS SODINO BERŽELIUS

Lietuvos ambasadorius Slovėnijoje Rimutis Klevečka kartu su 39 diplomatinių atstovybių vadovais gegužės 14 d. dalyvavo Slovėnijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje diplomatinėje ekskursijoje.


Jos dalyviai, lydimi Slovėnijos užsienio reikalų ministro Samuelio Žbogaro, lankėsi miškingame Belos Krajinos regione, garsėjančiame žaliuojančiomis beržų giraitėmis.

Išvykos dalyviai išklausė pristatymą apie šiose giriose vykdomus miškininkystės darbus ir patys prie jų prisidėjo – kiekviena diplomatinė atstovybė pasodino po berželį.

Berželių sodinimo iniciatoriai akcijos dalyviams žadėjo artimiausiu laiku išplatinti berželių užsodinimo planą su valstybių pavadinimais.

Be medžių sodinimo diplomatai stebėjo jiems paruoštą kultūrinę programą, folkloro grupių pasirodymus ir ragavo vietinio naminio maisto.

Ši diplomatinė ekskursija – kiekvienais metais Slovėnijos užsienio reikalų ministerijos organizuojama išvyka, skirta šioje šalyje reziduojantiems diplomatinių atstovybių vadovams artimiau supažindinti su skirtingais Slovėnijos gamtos kampeliais ir juose vyraujančiomis tradicijomis.