LIETUVOS AMBASADORIUS SLOVĖNIJOJE Į DARBĄ KELIAVO DVIRAČIU
Lietuvos ambasadorius Slovėnijoje Rimutis Klevečka gegužės 12 dieną palaikė Slovėnijos užsienio reikalų ministro Samuelio Žbogaro iniciatyvą ir į darbą keliavo dviračiu.
Slovėnijos užsienio reikalų ministerija, siekdama paskatinti diplomatų ir kitų darbuotojų vykimą į darbą ir į susitikimus dviračiu, tą pačią dieną Užsienio reikalų ministerijoje surengė susitikimą, į kurį visi dalyviai atvyko dviračiais.
Be Slovėnijos užsienio reikalų ministerijos prie šios iniciatyvos prisijungė Austrijos, Danijos, Lietuvos, Rumunijos ir Vengrijos ambasadoriai.
Slovėnijos užsienio reikalų ministerija nupirko du dviračius darbuotojams keliauti po Liublianą, Danijos ambasada ministerijai padovanojo du miestui pritaikytus dviračius.