LIETUVOS AMBASADORIUS RYGOJE ATIDARĖ SAUSIO 13-AJAI SKIRTĄ PARODĄ
Lietuvos ambasadorius Latvijoje Antanas Valionis lapkričio 30 dieną Rygoje, Latvijos kongresų rūmuose iškilmingai atidarė Lietuvos laisvės gynėjų dienos dvidešimtmečiui atminti skirtą parodą „Mes buvome Ten“.
Ją parengė Lietuvos Seimo kanceliarijos Parlamentarizmo istorijos ir atminimo įamžinimo skyrius, pristatymą Latvijoje surengė Lietuvos ambasada ir Latvijos tautos fronto muziejus.
Parodoje eksponuojamos Alfredo Girdziušo, Andriaus Petrulevičiaus ir Viliaus Jasinevičiaus nuotraukos, autentiški žmonių liudijimai, parašyti netrukus po 1991 m. sausio 11–13 d. sovietinės kariuomenės agresijos Lietuvoje.
Atidaryme dalyvavo Rygos arkivyskupas metropolitas Zbignevas Stankevičius, gausus būrys Latvijos visuomenės atstovų, užsienio valstybių diplomatai, reziduojantys Latvijoje, lietuvių bendruomenės nariai.
Paroda veiks iki 2010 gruodžio 20 d., vėliau ji bus eksponuojama kitose Latvijos parodų salėse.