LIETUVOS AMBASADORIUS OSLE ATIDARĖ SEMINARĄ VERSLININKAMS APIE INVESTICIJŲ GALIMYBES BALTIJOS ŠALYSE
Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasadoriai Norvegijoje Andrius Namavičius, Andris Sekacis ir Artis Hilpus gegužės 10 dieną Oslo prekybos ir pramonės rūmuose atidarė seminarą verslininkams „Nauji laikai ir naujos galimybės Baltijos šalyse“.
Jį surengė tarptautinė advokatų kontora „Varul“, turinti biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.Pranešimus apie ekonominę padėtį, investavimo bei įsigijimų galimybes Baltijos šalyse skaitė Norvegijos valstybės įmonės „Innovation Norway“ atstovas Urmas Lepikas, Vilniuje įsikūrusios investicijų valdymo bendrovės „Inova Baltic“ direktorius Dalius Kaveckas, „Varul“ kontoros partneriai Gintas Vilgertas, Edgaras Koskinas, Robertas Juodka ir Vaido Põldoja.
Seminaro metu verslininkai iš Norvegijos papasakojo apie savo patirtį pradedant ir vystant verslą Baltijos šalyse.