LIETUVOS AMBASADORIUS NORVEGIJOJE SU MOKSLO METŲ PRADŽIA PASVEIKINO LITUANISTINĖS OSLO MOKYKLOS AUKLĖTINIUS
Lietuvos ambasadorius Norvegijoje Andrius Namavičius rugsėjo 4 dieną mokslo metų pradžios šventėje Oslo „Gintaro“ lituanistinėje mokykloje sveikino mokinius ir jų tėvelius, perdavė Užsienio reikalų ministerijos parengtą mokymo priemonių siuntą ir lietuviškus suvenyrus.
Susirinkusiems buvo parodyta improvizuota šventinė programa „Svajonių pasaulis“, pristatyta mokyklos veikla.
2011-2012 mokslo metais mokykloje mokysis daugiau kaip 50 mokinių, pamokos bus vedamos keturiose grupėse.
Lituanistinė mokykla „Gintaras“ buvo įkurta 2002 m. vasario mėnesį, šiuo metu joje dirba keturios mokytojos.