Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Uzbekistano užsienio reikalų ministrui
Maskvoje reziduojantis Lietuvos ambasadorius Renatas Norkus sausio 31 dieną įteikė skiriamuosius raštus Uzbekistano užsienio reikalų ministrui Abdulazizui Kamilovui.
Po ceremonijos vykusiame pokalbyje aptartas dvišalis bendradarbiavimas, Uzbekistano ir ES santykiai, situacija Vidurio Azijoje, karinių krovinių tranzitas į ir iš Afganistano, taip pat dvišalės tarpvyriausybinės bendradarbiavimo komisijos organizavimo 2014 m. klausimas.
Ambasadorius pažymėjo, kad bus siekiama stiprinti draugiškus, tarpusavio supratimu grindžiamus ryšius, kurių egzistavimą liudija jau trečius metus iš eilės auganti dvišalė prekyba. A. Kamilovas pritarė tolesnei aktyviai bendradarbiavimo plėtotei transporto ir logistikos, prekybos ir investicijų bei kitose srityse.
R.Norkus taip dalyvavo susitikimuose Uzbekistano parlamente ir Užsienio ekonominių ryšių ministerijoje, aplankė Taškento katalikų bažnyčią.