LIETUVOS AMBASADORIUS GRUZIJOJE TAPO GORIO UNIVERSITETO GARBĖS DAKTARU
Lietuvos ambasadorius Gruzijoje Mečys Laurinkus spalio 5 dieną tapo Gorio universiteto garbės daktaru. Tai patvirtinantį pažymėjimą ambasadoriui įteikė universiteto rektorius Zaza Cotniašvilis mokslo metų pradžios šventės metu.
M.Laurinkus padėkojo už įvertinimą ir pažymėjo, kad Lietuvos ir Gruzijos draugystė, pagrįsta nuoširdumu, nuolat stiprėja.
„Mūsų šalių bendradarbiavimas vyksta inteligentijos ir akademiniuose sluoksniuose, ekonomikoje ir mene. Svarbiausia, kad draugiški valstybių santykiai neapsiriboja politikų ryšiais, bet yra puoselėjami ir paprastų žmonių”, – pabrėžė ambasadorius.
Nuo 2008 metų rugsėjo Tbilisyje dirbantis M.Laurinkus yra penktasis Gorio universiteto garbės daktaras.
Gorio universitetas įkurtas 2007 metais sujungus Gorio ir Cchinvalio universitetus.