Lietuvos ambasadorė Romoje įteikė skiriamuosius raštus Italijos Prezidentui
Naujoji Lietuvos ambasadorė Romoje Jolanta Balčiūnienė rugsėjo 24 dieną įteikė skiriamuosius raštus Italijos Prezidentui Giorgio Napolitano.
Po ceremonijos vykusio pokalbio metu Prezidentas ir ambasadorė aptarė situaciją Rytų Ukrainoje, migracijos iš Šiaurės Afrikos valstybių problemas, kitas tarptautines aktualijas. Pašnekovai pabrėžė būtinybę puoselėti europietiškąsias vertybes ir solidarumą Senajame žemyne bei pažymėjo sėkmingą Italijos pirmininkavimą ES Tarybai.
Ambasadorė su Prezidentu taip pat aptarė dvišalius santykius ir jų plėtojimo galimybes ekonomikos bei kultūros srityse.
J. Balčiūnienė – šeštoji Lietuvos ambasadorė Italijoje po nepriklausomybės atkūrimo.
Italijos prezidentūros nuotraukoje ambasadorė teikia skiriamuosius raštus.