*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADORĖ OLŠTYNE ATIDARĖ LIETUVOS IR LENKIJOS DIPLOMATINIŲ SANTYKIŲ ATKŪRIMO 20-MEČIUI SKIRTĄ PARODĄ

Lietuvos ambasadorė Lenkijoje Loreta Zakarevičienė kartu su Varmijos Mozūrų universiteto rektoriumi Jozefu Gorniewicziumi lapkričio 9 dieną universiteto bibliotekoje Olštyne atidarė Lietuvos ambasados Lenkijoje parengtą nuotraukų parodą ,,Lietuva–Lenkija. 20 metų nuo diplomatinių santykių atkūrimo“.

Ambasadorė priminė atidaryme gausiai susirinkusiam jaunimui svarbiausius tautų bendros daugiaamžės istorijos akcentus. Pasak jos, simboliška, kad ši paroda atidaroma Lenkijos nepriklausomybės dienos minėjimo išvakarėse.

L.Zakarevičienė taip pat pabrėžė Varmijos Mozūrų universiteto aktyviai plėtojamą bendradarbiavimą su Lietuvos istorijos institutu.

Po parodos atidarymo surengtas susitikimas su universiteto vadovybe, kuriame buvo aptartas tolesnis Lietuvos studijų programos „Pažink Lietuvą“ įgyvendinimas.

Lietuvos ir Lenkijos diplomatiniai santykiai atkurti 1991 m. rugsėjo 5 d.