*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Lietuvos ambasadorė lankėsi Pietų Korėjoje

Kovo 5-6 dienomis Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė su darbo vizitu lankėsi Seule, Korėjos Respublikoje.

Vizito metu ambasadorė susitiko su Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministerijos generaliniu direktoriumi Europos klausimams Jung Ki-hong, Europos Sąjungos ambasadoriumi Michael Reiterer, Europos prekybos rūmų prezidentu Christoph Heider, o taip pat su Korėjos importuotojų ir finansinių paslaugų (fintech) asociacijų vadovais.

Susitikime su užsienio reikalų ministerijos generaliniu direktoriumi Europos klausimams ambasadorė padėkojo už šiltą Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės priėmimą, aptarė dvišalių santykių aktualijas, šiais metais planuojamus vizitus, derinamas dvišales sutartis ir padėtį Korėjos pusiasalyje.

„Lietuva ir Pietų Korėja turi daug potencialo plėtoti bendradarbiavimą, ypač finansinių technologijų, gyvybės mokslų srityse. Tikimės sulaukti Pietų Korėjos mokslininkų ir verslininkų delegacijos 2018 metų rugsėjį Vilniuje vyksiančioje „Life Science Baltics“ konferencijoje“, - pažymėjo ambasadorė I. Marčiulionytė.

Seule Lietuvos ambasadorė su Pietų Korėjos importuotojų asociacijos vadovais aptarė galimybes plėsti prekybinį bendradarbiavimą. Korėjos importuotojų asociacija pakvietė Lietuvos įmones dalyvauti Tarptautinėje Importuotojų parodoje Seule birželio mėnesį. Ambasadorė fintech asociacijos atstovams pristatė Lietuvos galimybes tapti korėjiečiams vartais i Europą  finansinių paslaugų srityje.

Kovo 5 dieną ambasadorė Ina Marčiulionytė  Seule atidarė Mariaus Jovaišos foto parodą “Neregėta Lietuva”, skirtą valstybės šimtmečiui pažymėti.