LIETUVOS AMBASADORĖ KINIJOJE ATIDARĖ PASAULIO AGROTURIZMO FORUMĄ
ES Tarybai pirmininkaujančios Lietuvos ambasadorei Kinijoje Linai Antanavičienei suteikta garbė pradėti spalio 24–27 dienomis pirmą kartą Kinijos Hunanio provincijos Čangša mieste rengiamą Pasaulio agroturizmo vystymo forumą.
„Ekologiškos aplinkos ir vis spartėjančios industrinės urbanizacijos konfliktas tampa vis rimtesne problema visame pasaulyje. Europa, kuri yra agroturizmo lopšys, ir Lietuva, kuri pasižymi švaria ir išsaugota gamta, turi daug patirties šioje sferoje ir yra pasirengusios savo žiniomis pasidalinti su visomis tuo besidominčiomis valstybėmis. Tikiu, kad šis forumas padės pagerinti tarptautinį bendradarbiavimą agroturizmo srityje“, – sakė ambasadorė.
Į pasaulinį forumą, kuriame dalyvauja 150 svečių iš 40 pasaulio valstybių, taip pat atvyko Jonavos ir Zarasų rajonų merai.