*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Lietuvos ambasadorė įteikė skiriamuosius raštus Mongolijos Prezidentui

Pekine reziduojanti Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė balandžio 20 dieną įteikė skiriamuosius raštus Mongolijos Prezidentui Tsakhiagiinui Elbegdorjui. Po iškilmingos ceremonijos vykusiame pokalbyje abiejų šalių atstovai aptarė dvišalius santykius ir jų plėtojimo perspektyvas.

Lankydamasi Ulan Batore ambasadorė taip pat susitiko su šalies užsienio reikalų ministru Lundegu Purevsurenu ir kitais Užsienio reikalų ministerijos pareigūnais, maisto ir žemės ūkio ministre Radnaa Burmaa, Mongolijos ASEM vyriausiuoju pareigūnu Orgilu Luvsantserenu, Mongolijos nacionalinio muziejaus vadovybe.  

Susitikimuose aptarti dvišaliai ryšiai, bendradarbiavimas Azijos ir Europos susitikimo (ASEM) rėmuose, ruošiantis ASEM viršūnių susitikimui, bei kitos tarptautinės politikos aktualijos.

Lietuva ir Mongolija diplomatinius santykius užmezgė 1991 m. gruodžio 11 d.