Lietuvos ambasadorė įteikė skiriamuosius raštus Kinijos Prezidentui
Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė gruodžio 14 dieną įteikė skiriamuosius raštus Kinijos Liaudies Respublikos prezidentui Xi Jinping.
Po ceremonijos surengtame susitikime su Kinijos prezidentu ambasadorė akcentavo, kad ateinančiais metais švęsime diplomatinių santykių tarp Lietuvos ir Kinijos 25-metį. Šia proga abi šalys ketina surengti daug renginių ir projektų, kurie leis dar labiau stiprinti dvišalius ekonominius-prekybinius ir kultūrinius santykius. Abi pusės taip pat pabrėžė atsiveriančias naujas galimybes dvišaliam bendradarbiavimui plėsti įgyvendinant „Vieno kelio, vienos juostos“ iniciatyvą bei Kinijos ir 16 Vidurio ir Rytų Europos valstybių projektus.
I. Marčiulionytė yra penktoji Lietuvos ambasadorė, reziduojanti Pekine. Kinijos ir Lietuvos diplomatiniai santykiai užmegzti 1991 m. rugsėjo 14 dieną.