Lietuvos ambasadorė įteikė skiriamuosius raštus Danijos Karalienei
Lietuvos ambasadorė Danijoje Gintė Damušis rugsėjo 13 dieną įteikė skiriamuosius raštus Danijos Karalienei Margaritai II (Margrethe II).
Po raštų įteikimo ceremonijos Karalienė ir ambasadorė aptarė dvišalius Danijos ir Lietuvos santykius, kalbėjo apie tolesnį šalių bendradarbiavimo plėtojimą.