Lietuvos ambasadorė įteikė skiriamuosius raštus Andoros princui
Lietuvos ambasadorė Skaistė Aniulienė lapkričio 4 dieną įteikė skiriamuosius raštus Andoros princui monsinjorui Joanui Enricui Vivesui Sicilia. Ceremonijoje taip pat dalyvavo Andoros užsienio reikalų ministras Gilbertas Saboya.
Susitikime su princu ir užsienio reikalų ministru ambasadorė aptarė Andoros derybas su Europos Sąjunga dėl Asociacijos sutarties bei sutarė gilinti Lietuvos ir Andoros bendradarbiavimą kultūros ir verslo srityse.
Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijos Karalystėje akredituota Andorai bei Argentinos Respublikai. Diplomatiniai santykiai su Andora užmegzti 1997 m. gegužės 13 d.