*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADORĖ ISPANIJOJE SUSITIKO SU BARSELONOS LIETUVIAIS

Lietuvos ambasadorė Ispanijoje Audra Plepytė-Jara kartu su kitais Europos Sąjungos ambasadoriais balandžio 28-29 dienomis lankėsi Katalonijoje, Barselonoje kur vyko susitikimai su Katalonijos regiono prezidentu Arturu Mas i Gavarro, Katalonijos Parlamento prezidente Nuria de Gispert i Catala.

Ambasadoriai taip pat apsilankė Prekybos ir pramonės rūmuose ir susitiko su jų prezidentu. Ši kelionė organizuota ES pirmininkaujančios Vengrijos ambasados Ispanijoje iniciatyva.

Vizito metu Lietuvos ambasadorė buvo susipažindinta su Katalonijos politiniu gyvenimu ir ekonomine padėtimi, užmezgė kontaktus su Katalonijos politikos lyderiais, verslo ir kultūros atstovais, susitiko su Barselonos lietuvių bendruomene, kuri tą vakarą žiūrėjo filmą Tadas Blinda.