*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE VYKO LONDONO–KEMBRIDŽO SIMPOZIUMO RENGINIAI

Lietuvos ambasadoje Jungtinėje Karalystėje spalio 11 dieną atidarytas Londono–Kembridžo simpoziumas, kurio tema „Lietuvos ateitis“.

Susitikimo metu diskutuota apie išeivijos ir jaunimo vaidmenį kuriant Lietuvos ateitį.

Diskusijas moderavo lietuvių bendruomenės organizacijų „Santara–Šviesa“, „Londono Sitis“ ir Kembridžo universiteto lietuvių bendruomenės vadovai. Renginio dalyvius pasveikino ilgametis „Santaros–Šviesos“ narys, kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus.

Spalio 13 d. apie Europos Sąjungos, identiteto ir kitus Lietuvai bei Europai svarbius klausimus ambasadoje diskutavo Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, Lietuvos ambasadorė Londone Asta Skaisgirytė Liauškienė, akademikai bei ekspertai iš Lietuvos ir JK aukštųjų mokyklų.

Simpoziumo uždarymo vakare lietuvių kompozitorės Onutės Narbutaitės kūrinius Londono karališkoje muzikos akademijoje atliko muzikantai iš Lietuvos ir kitų šalių.