*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE ŠVEICARIJOJE APSILANKĖ PĖSČIŲJŲ ŽYGIO DALYVIAI

Lietuvos ambasadoje Šveicarijoje gegužės 21 dieną lankėsi gausi delegacija iš Lietuvos – devyniasdešimt vienas žygeivis, atstovavęs Lietuvos pėsčiųjų žygių asociacijai gegužės 21-22 dienomis Šveicarijos sostinės Berno ir Belpo miesto apylinkėse vykusiame tradiciniame kasmetiniame dviejų dienų pėsčiųjų žygyje.

Jį surengė Tarptautinė žygių lygos narė Šveicarija.

Žygeiviai Lietuvos ambasadoje buvo susipažindinti su jos istorija, veiklos pobūdžiu, gavo atsakymus į klausimus apie šveicarų gyvenimo būdą, papročius, architektūrą ir kultūrą.

Lietuvos delegacija buvo gausiausia žygyje. Ją sudarė įvairaus amžiaus ir skirtingų profesijų žmonės.