*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE SUOMIJOJE SURENGTAS TRADICINIS LIETUVIŲ STUDENTŲ SUSITIKIMAS

Lietuvos ambasada Helsinkyje spalio 5 dieną surengė tradicinį Suomijos aukštosiose mokyklose studijuojančių lietuvių studentų ir mokslininkų susitikimą, kuriame buvo diskutuojama apie užsienyje įgytos patirties pritaikymą ir ateities planus.

Lietuvos ambasadorius Suomijoje Arūnas Jievaltas susirinkusiesiems palinkėjo sėkmės studijose ir mokslinėje tiriamojoje veikloje. Diplomatas vylėsi, kad jų žinios bei darbai toliau garsins Lietuvos vardą pasaulyje.

A.Jievaltas taip pat domėjosi lietuvių studentų kasdieninio gyvenimo ir mokymosi aktualijomis.

Jau tradiciniu tapusiame susitikime dalyvavo lietuviai, dirbantys ir studijuojantys Helsinkio, Aalto bei Helsinkio menų ir dizaino universitetuose, Metropolia politechnikume ir Sibelijaus akademijoje.