*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE PRANCŪZIJOJE SURENGTAS ŠACHMATŲ TURNYRAS

Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje kovo 20 dieną buvo surengtas šachmatų turnyras ambasados taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Prancūzijoje gyvenantys lietuviai ir jų šeimos nariai. Ypač aktyviai dalyvavo lietuvių bendruomenės jaunimas ir vaikai. Šachmatų turnyre pirmąją vietą iškovojo Lietuvos ambasados Prancūzijoje trečiasis sekretorius Marijus Dunda. Šachmatų turnyras susilaukė nemažo Prancūzijoje gyvenančių lietuvių ir jų šeimos narių susidomėjimo. Tikimasi, kad turnyras taps tradiciniu renginiu, kuris padės suburti jaunąją Prancūzijoje gyvenančių lietuvių kartą.