*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE PEKINE PAMINĖTAS LIETUVOS IR KINIJOS DIPLOMATINIŲ SANTYKIŲ DVIDEŠIMTMETIS

Lietuvos ambasadoje Pekine rugsėjo 21 dieną įvyko Lietuvos ir Kinijos diplomatinių santykių užmezgimo dvidešimtmečiui pažymėti skirtas renginys.

Jame dalyvavo Lietuvos ambasadorė Kinijoje , Kinijos užsienio reikalų, prekybos, kultūros, socialinių reikalų ir darbo ministerijų, kitų valstybinių institucijų atstovai, Pekine reziduojančio užsienio šalių diplomatinio korpuso nariai, mokslininkai, menininkai bei Kinijoje gyvenantys lietuviai.

Renginyje kalbėjusi Lietuvos ambasadorė akcentavo dvidešimties metų dvišalio politinio, ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo pasiekimus.

Jubiliejiniame sukakties minėjime svečiams grojo Dainiaus Pulausko vadovaujama džiazo grupė, atlikusi improvizacijas Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybos tema.

Muzikantų kolektyvas, vykstantis į džiazo festivalį Honkonge, rugsėjo 20 d. koncertavo garsiame Pekino klube „Yugong Yishan“.   

Lietuva ir Kinija diplomatinius santykius užmezgė 1991 m. rugsėjo 14 d.