LIETUVOS AMBASADOJE NORVEGIJOJE VYKO VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS
Vasario 16-ąją Lietuvos ambasadoje Norvegijoje vietos lietuvių bendruomenė susirinko paminėti Valstybės atkūrimo dieną.
Šventės metu atidaryta Darijos Sapoženkovos-Haugės dailės darbų paroda, smuikininkė Diana Moisejenkaitė atliko keletą kūrinių smuiku. Lietuvos ambasadorius Andrius Namavičius pasveikino Vitą Čepauskę, nugalėjusią Norvegijos lietuvių bendruomenės surengtuose „Norvegijos metų lietuvio“ rinkimuose.