*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIETUVOS AMBASADOJE NORVEGIJOJE VYKO VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS

Vasario 16-ąją Lietuvos ambasadoje Norvegijoje vietos lietuvių bendruomenė susirinko paminėti Valstybės atkūrimo dieną.

Šventės metu atidaryta Darijos Sapoženkovos-Haugės dailės darbų paroda, smuikininkė Diana Moisejenkaitė atliko keletą kūrinių smuiku. Lietuvos ambasadorius Andrius Namavičius pasveikino Vitą Čepauskę, nugalėjusią Norvegijos lietuvių bendruomenės surengtuose „Norvegijos metų lietuvio“ rinkimuose.