LIETUVOS AMBASADOJE LONDONE PASVEIKINTI PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ DALYVIAI
Lietuvos ambasadoje Londone rugsėjo 27 dieną iškilmingai pasveikinti Jungtinės Karalystės lietuvių sportininkai, iškovoję keturis sidabro medalius IX Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse.
Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė Liauškienė įteikė simbolinius apdovanojimus nugalėtojams: tenisininkei Audronei Strasauskienei, šaudymo iš lanko nugalėtojui Jonui Šernui ir lietuvių futbolo klubui, vadovaujamam kapitono Justino Saliko.
Susitikimo metu pabrėžta gausios lietuvių bendruomenės Jungtinėje Karalystėje atstovų dalyvavimo Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse svarba.
„Nepamirškime, kad sportas – didelė mūsų tautinės tapatybės dalis, jungianti ir kelianti mūsų lietuvišką dvasią. Jis vienija tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenančius sportininkus ir sirgalius, tad puoselėkime šį jau tradicija tapusį renginį“, – sakė A. Skaisgirytė Liauškienė.
Pasaulio lietuvių sporto žaidynės rengiamos kas ketverius metus. Šiemet žaidynėse dalyvavo 3400 sportininkų iš 20 pasaulio šalių. Jungtinei Karalystei atstovavo 74 sportininkai. Delegaciją sudarė 2 krepšinio komandos, 2 futbolo komandos, golfo, badmintono, teniso, šaudymo iš lanko ir kėglių sporto atstovai.